Rastakhan’s Rumble Budget Decky

Ak ste sa dostali ku hraniu Hearthstone iba teraz, určite ste si všimli to obrovské množstvo kariet, ktoré máte na výber. Jedna z vecí, ktorá odrádza niektorých hráčov vôbec začať hrať Hearthstone je hlavne tá, že pri takom veľkom množstve kariet im bude trvať veľmi dlho, než všetky potrebné získajú a mohli začať ladder alebo turnaje.  Vtom prípade musí človek investovať do hry reálne peniaze a kúpiť balíčky, alebo mu to bude trvať veľmi dlho a bude musieť mať šťastie, aby nazbieral všetky potrebné karty. Preto sme pre vás pripravili zopár budget deckov, s ktorými môžete nielen ľahšie splniť questy ale aj taktiež ladderovať. Po vydaní Knights of the Frozen Throne expanzie došlo k zmenám balíčkov, kedy v prvých desiatich balíčkoch novej expanzie máte zaručenú jednu legendárnu kartu. Medzi najlepšie budget decky patria Midrange Hunter, Combo Dragon Priest, Elemental Mage a Zoo Warlock. Zoo Warlock patrí taktiež aj ku meta deckom, čiže ho môžete hrávať pri ceste do legendu.

Budget Token Druid

S token druidom sa zo začiatku snažíme získať boardu a prevalcujeme oponenta v mid game. Najsilnejšie kolá by mali byť keď máte 4 alebo 6 many. Vtedy môžete zahrať napríklad [Oaken Summons], ktorým zahrajete miniona z decku. Keď už máte zo stabilizovanú boardu, tak môžete použiť [Nourish] a hľadať karty ako [Savage Roar], [Power of the Wild] alebo [Swipe]. [Soul of the  Forest] je dobrá karta, ktorá vám zaručí, že ak už oponent ma aoe clear, tak o svoju boardu neprídete. Ak už budete mať dostatočne veľkú boardu a na ruke [Savage Roar], tak sledujte či náhodou nemáte lethal.

Deckocode: AAECAZICAA9AX/0C9wPmBcQGhQjVCOQIoM0CkdACmNIChOYC3/sC+4kDAA==

 

Budget Midrange Hunter

Hlavným cieľom tohto decku je získať board control na začiatku hry, pomocou ktorej sa dostanete do mid range. Zo začiatku by ste mali výhodne tradeovať a keď dôjde na kolo keď už máte 5 alebo 6 many, mali by ste začať byť agresívny a ísť face, pretože tento deck potom stráca  už svoju silu a nemá žiadnu mechaniku, ktorá by ho vrátila do hry keď raz príde o svoj board control. Veľká sila Huntera je aj v jeho hero power, čiže sa ju snažte použiť vždy, keď sa dá, pretože každé zranenie sa počíta.

 

Deckcode:  AAECAR8AD40BqAK1A7sF2QfrB9sJ7QmBCv4MjsMC3dIC4eMCi+UCoIUDAA==

Budget Elemental Mage

Všeobecne platí, že Elemental Mage sa hrá ako tempo deck založený na minionoch. To znamená, že chcete na začiatku hry zahrať minionov, ktorý vytvoria tlak na súpera. Preto chceme mať v ruke na začiatku hry karty ako [Fire Fly] alebo [Elemental Evocation]. V decku máte [Lesser Ruby Spellstone], ktorý vylepšujete hraním práve Elemental minionov. Veľa krát vám z tejto karty môže padnúť práve karta, ktorá vám zaručí víťazstvo.

Deckcode: AAECAf0EAA+7AosDlgWXwQLCwQKswgLrwgLCwwLKwwLHxwKW0wLN6wLO8gLIhwPJhwMA

Budget Mech Paladin

Základnou stratégiou tohto decku je získanie boardy na začiatku hry, ktorú potom vylepšíte v kole s 5 manou pomocou [Fungalmancer] alebo [Wargear]. Ak sa vám do ruky dostane [Divine Favor], tak sa chcete zbaviť čo najviac kariet, hlavne v prípade ak proti vám je súper s late game deckom, čiže má na ruke veľa kariet. Potom ho za to môžete potrestať tým, že zahrajete [Divine Favor] a budete mať k dispozícii dostatok kariet. Ak ale [Divine Favor] nemáte, musíte hrať trošku bezpečnejšie. Dávať si pozor na AoE clear a pokúsiť sa o to, aby súper takéto karty vyčerpal na zbytočnú boardu. Najlepšie to docielite používaním paladinovej hero power čo najviac to ide.


Deckcode: AAECAZ8FAvIFg8cCDv8CpwXZB7EIuMcC48sC0eEC1uUCkfsC9v0C1v4C4f4CzIEDz4kDAA==

 

Budget Pirate Rogue

Deckcode: AAECAaIHAA+0AYwC7QLNA9QFiAfnB90I68IC0eEC2+MCpu8CroUDs4UDz4kDAA==

Budeget Zoo Warlock

Deckcode: AAECAf0GAA8whAH3BM4Hwgj3DJvLAp/OAvLQAtHhAofoAvT3AtP4AtyGA8SJAwA=

 

Budget Aggro Warrior

Deckcode: AAECAQcCn8IC68ICDhyQA44F8gWKBtkHm8sC0eECi+UCkfsCs/wC9v0CzIED+IYDAA==
 

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *