Vývojári predstavili nový Masters Bundle

Len pred niekoľkými hodinami vývojári z Blizzardu uviedli do sveta nový špeciálny Hearstone bundle. Celý balík nesie názov Masters Bundle a okrem niekoľkých nových kariet obsahuje nový vzhľad Shamana s názvom Thunder King Shaman Hero.

Fanúšikovia a hráči Heartstonu v Masters Bundle nájdu celkovo desať nových balíčkov kariet zo setu Rise of Shadows a desať balíčkov kariet zo setu Rastakhan´s Rumble. To však nie je všetko! Zakúpením získate aj nový vzhľad s názvom Thunder King Shaman hero a taktiež nový back kariet Stolen Thunder. Celý tento balík stojí 19,99 eur a od jeho vydania sa stal veľmi populárnym artiklom.

Samozrejme, podobne ako pri ostatných balíčkoch, časť výnosov z jeho predaja pôjde na rozvoj Hearstone Masters Tour. Suma z predaja sa použije v troch rôznych súťažiach. Jednou z nich bude aj blížiace sa Hearstone Masters v Las Vegas, ktoré sa bude konať 14. až 16. Júla. Dokonca polovica z predajnej sumy pôjde na hlavnú výhru v celom turnaji, čo tento rok predstavuje 250 tisíc dolárov. Niektorí dokonca tvrdia, že celková suma, ktorou by sa mohol podporiť Hearstone Masters je až 750 tisíc dolárov.  Sami tak môžete vidieť, že len zakúpením Masters Bundle sa stávate jedným z podporovateľov Hearstone Masters Tour a taktiež rozvoja e-sportov celkovo.

https://www.deviantart.com/callthistragedy1/art/Lei-Shen-The-Thunder-King-390482130

Nový vzhľad

Ako sme spomínali vyššie, súčasťou nového Masters Bundle je aj nový vzhľad šamana. Vývojári sa tentokrát rozhodli pre postavu Lei Shena prezývaného aj Thunder King. Túto postavičku budú určite poznať hráči najmä z World of Warcraft, kde sa objavil v datadisku Mists of Pandaria. Podľa histórie tohto sveta je Lei Shen najmocnejším vládcom Mogu, a preto sa niekedy oslovuje ako cisár Mogu. Zjednotením všetkých klanov do epickej ríše Mogu, si tento titul určite zaslúži. Thunder King je doslova pánom hromov, a preto mu zaradenie do triedy šamanov nemôžeme vytýkať.

Poslednou novinkou v novom bundle je nový zadok kariet. Vzhľad nového rubu karty taktiež inšpiroval legendárny šaman Thunder King. Jeho názov je Stolen Thunder a myslíme si, že ide o naozaj vydarenú kombináciou farieb a tvarov, ktoré pripomínajú búrku. K dispozícii však bude len tým hráčom, ktorí si zakúpili celý bundle.

Ako to už u podobných balíčkoch býva zvykom, dostupný je len na určitý čas, ktorý zatiaľ nie je známy. Na internete sa však rozpráva o dátume 1. júl. Páči sa vám tento Bundle? Nám veľmi! Taktiež oceňujeme prácu Blizzardu, ktorý podobné akcie robí častejšie a tým podporuje celý turnaj Hearstone Masters a sektor e-športov obecne. Skvelé na tom však je, že práve vďaka fanúšikom a hráčom sa posúva aj celé odvetvie.

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *